Verschuivingen in redactie en bestuur

15/07/2021

Mooi nieuws! Er zijn wat verschuivingen geweest in onze redactie en ons bestuur en nu kunnen we jullie de nieuwe samenstelling presenteren. Onze redactie bestaat uit Koen Van Baelen, Lucas van der Deijl, Sarah Menu, Kila van der Starre, Malika Soudani en Kris van der Voorn. En in ons bestuur zetelen Marleen Bongers-Dek, Yarrid Dhooghe, Laurens Ham, Sarah Posman, Geert Vandermeersche en Piet Devos.

Dat betekent dat we afscheid hebben genomen van bestuursleden Bert Van Raemdonck en An Blommaert, die we zeer bedanken voor hun werk, dat Marleen Bongers-Dek haar redacteurschap heeft ingewisseld voor een plaats in het bestuur en dat Kris van der Voorn na diens succesvolle stage is aangebleven als redactlid.

Klik hier om alle bio’s van de redactieleden te lezen.

Klik hier om alle bio’s van de bestuursleden te lezen.